Вересниться Вересень айстрами, жоржинами, журавлиним клекотом, де-не-де ожиною. Заграє до школярів Листячком та росами, і вітає школярів із початком осені. Недін Лариса

МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

VIIІ МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ - 2016

СКЛАД КОМАНДИ:

Маркова Ірина - старша група № 9 "Веселка";

Штельмах Олексій - старша група № 7 "Бджілки";

Богаченко Костя - старша група № 5 "Соняшник".

 

МАРКОВА ІРИНА

переможець міських  спортивних змагань в рамках

VІІІ малих Олімпійських ігор

серед вихованців дошкільних навчальних закладів м. Вінниці 

(І місце у змаганнях з шахів)


 

  В Іринці вдало поєднались ніжність і доброта, щирість і вразливість, готовність завжди і всюди прийти на допомогу з такими рисами, як відповідальність, цілеспрямованість, врівноваженість, твердість та принциповість у прийнятті рішень.

     Іринка – розумна, товариська, весела та комунікабельна дівчинка, любить малювати, конструювати, читати, з великим задоволенням відвідує уроки хореографії та англійської мови.

    Найважливішим досягненням стала перемога у спортивних змаганнях.  Грі у шахи навчив Іринку тато, оскільки  з 4-х років вона проявила цікавість до цієї гри. І це стало її хоббі. Тепер майже щовечора у Іринки з татом партія шахів. 
VII МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ - 2012

СПОРТИВНА КОМАНДА ДНЗ № 72 «ЖУРАВЛИК»

призер міських спортивних змагань для дошкільників «VІІ малі Олімпійські ігри»

 

 

Девіз команди:

Не лінуйся любий друже,

Якщо хочеш бути дужий!

Якщо хочеш бути «Клас!»,

То приєднуйся до нас.

СКЛАД КОМАНДИ:

Галіновська Настя – група старшого дошкільного віку  № 3 «Метелики»;

Педоренко Максим - група старшого дошкільного віку  № 3 «Метелики»;

Кумар Анжела - група старшого дошкільного віку  № 3 «Метелики»;

Марковський Максим - група старшого дошкільного віку  № 11 «Ромашка»;

Стецюк Данило - група старшого дошкільного віку  № 11 «Ромашка».

 

 

СТЕЦЮК ДАНИЛО

переможець міських спортивних змагань для дошкільників «VІІ малі Олімпійські ігри» (І місце у змаганнях із серсо)

 

 

Цей хлопчик – старанний

І всім помічник.

До праці ще змалку

Данилко наш звик.

Радіє «Журавлик» за вихованця такого,

Розумного, спритного, ще й не одного…

     Данилко завжди прийде на допомогу. Так про Данилка говорять в дитячому садку. Якщо потрібно швидко і якісно виконати доручення  ─ це до Данилка, бо він відповідальний та старанний. Як справжні спортсмени Данилко ─ добрий, активний, розумний, кмітливий, дружелюбний хлопчик. Має багато друзів, користується авторитетом серед однолітків, багато часу присвячує спорту, відвідує спортивну секцію, гарно читає та малює, у вільний час грає в шашки. 

      Мріє Данилко стати міліціонером, щоб захищати людей.

 

 ПЕДОРЕНКО МАКСИМ

переможець міських спортивних змагань для дошкільників «VІІ малі Олімпійські ігри» (І місце у змаганнях із шашок серед хлопчиків)

 

   На шляху до перемоги Максим продемонстрував свої найкращі якості: цілеспрямованість, уважність, активність, врівноваженість, дисциплінованість. А ще, як справжній спортсмен, Максим – добрий, розумний, товариський, веселий хлопчик. Бере активну участь в різних спортивних змаганнях та інтелектуальних іграх.

   Його мати, Ольга Миколаївна, підтримує бажання сина займатися різними видами спорту, вболіває за нього на змаганнях. Крім гри в шашки Максим з трирічного віку захоплюється бальними та латиноамериканськими танцями й неодноразово виборював у даних змаганнях теж лише перші місця, був нагороджений Почесними грамотами та медалями. Сили, спритності та мужності хлопчику додають заняття Ку - До.

   Максим мріє про те, що в майбутньому стоятиме на найвищій сходинці п’єдесталу Олімпійських ігор і серед дорослих.

 

ГАЛІНОВСЬКА НАСТЯ

переможець міських спортивних змагань для дошкільників «VІІ малі Олімпійські ігри» (І місце у змаганнях із шашок серед дівчаток)

 

  

    Настя – самостійна, працьовита, ерудована дівчина, яка постійно досягає своєї мети. Гарно малює, а кращого математика – годі й шукати.

     У вільний час відвідує секцію гімнастики. Любить читати енциклопедії, разом з тим вчиться у мами вишивати,  допомагати їй по кухні. Спільне хобі Насті і мами – не лише шашки, але і вирізування фігурок з овочів та фруктів. Дівчинка завжди і в усьому любить бути першою. Під час спортивних змагань з шашок продемонструвала свої найкращі якості – витривалість, цілеспрямованість, спритність та бажання перемагати.