Любить травень малювати трави, квіти, сонце, хату. Не запитує, чи можна. Все малює – він художник. Намалює озеро, комарів під лозами, хвіст красивий півню, а шпаку – шпаківню. І кульбаби у траві найсправжнісінькі, живі. Синім річку намалює – травень синю фарбу любить. І червону, й жовту, й чорну, бурякову, помідорну. Шепотять під вітром клени: — не забув ти про зелену? Віктор Бойко

Наші співробітники

Адміністрація

 Завідувач комунальним закладом "Дошкільний навчальний заклад № 72 Вінницької міської ради"

Волкова Наталія Іванівна

 фото завідувач

   

     Волкова Наталія Іванівна - працює на посаді завідуючої з 1994 року. Педагогічний стаж роботи - 36 рік. Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії". Педагогічне звання - "вихователь-методист". За свою сумлінну, багаторічну та наполегливу працю була неодноразово нагороджена грамотами департаменту освіти Вінницької міської ради та Почесними грамотами управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

    У 2010 році прийняла участь у конкурсі «Вінницький рейтинг керівників-жінок», де зайняла 4 місце. Ця творча, енергійна, комунікабельна, добра, мудра жінка, відповідальний керівник з високими організаторськими здібностями, зуміла перетворити садочок у привітну та привабливу оселю для малюків.

 

Особистий прийом громадян:

1, 3 середа місяця

9.00-11.00

2, 4 середа місяця

16.00-18.00

 

 

 

Вихователь-методист 

Журавель Наталя Володимирівна

 

 

    Педагогічний стаж - 38 років, стаж на займаній посаді - 15 років. Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "старший вихователь". Приймає активну участь в житті дошкільного навчального закладу та міста. Нагороджена грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради та  Департаменту освіти Вінницької обласної державної адміністрації.

 

Консультування батьків:

 1, 3 середа місяця

16.00-18.00

2, 4 середа місяця

9.00-11.00 

Колектив