Там, де трави землю вкрили, де дощі кульбабу вмили, розгулялись сині ріки, сині ріки вероніки. Синьооку веронічку сонце чмокнуло у щічку. В її синіх оченятах грає усмішка завзята. Колосяться у травиці сині китиці-косиці, сині китиці-віночки, килимки і килимочки. Наталя Карпенко

Склад батьківського комітету

          Сьогодні батьки для нас: 

  • замовники послуг;
  • партнери;
  • однодумці;
  • активні учасники освітнього процесу;
  • фінансові помічники.

  

Склад батьківського комітету КЗ "ДНЗ №72 ВМР"

  Голова: Хоміцька Кароліна Михайлівна

 Члени: 

  Вербицька Юлія Францівна – група № 1

Троян Наталія Петрівна – група № 2

Самойлова Тетяна Миколаївна – група № 3

Пугач Ольга Ігорівна – група № 4

Сушак Ірина Анатоліївна – група № 5

Бєліков Сергій Миколайович – група №6

Чоботар Анжела Владиславівна – група № 7

Коштурська Анна Володимирівна – група № 8

Квятек Олена Миколаївна – група № 9

Козловська Олена Сергіївна – група № 10

Волинець Анна Василівна – група № 11

Хоміцька Кароліна Михайлівна - група № 12

 

Група №1: Голова батьківського комітету – Вербицька Юлія Францівна

Члени батьківського комітету: Павліка Алла Констянтинівна

                                                    Книш Ірина Вікторівна

                                                    Марченко Ольга Анатоліївна

Група №2: Голова батьківського комітету – Троян Наталія Петрівна

Члени батьківського комітету: Мартинюк Альона Петрівна

                                                     Стецюк Оксана Валентинівна

                                                     Шевцова Оксана Володимирівна

                                                     Рубаха Інна Вікторівна

Група №3: Голова батьківського комітету – Самойлова Тетяна Миколаївна

Члени батьківського комітету: Воронюк Інна Сергіївна

                                                     Демішкан Ольга Геннадіївна

                                                     Бабейко Олеся Юріївна

Група №4: Голова батьківського комітету – Пугач Ольга Ігорівна

Члени батьківського комітету: Вихристюк Ірина Олександрівна                                                             

                                                    Бойчук Олена Олександрівна

                                                    Кашуба Тетяна Борисівна

                                                    Махаринець Наталія Олександрівна

Група №5: Голова батьківського комітету – Сушак Ірина Анатоліївна

Члени батьківського комітету: Онісімова Олена Володимирівна

                                                      Мотрич Ольга Василівна

                                                      Кнапік Олена Миколаївна

                                                      Сльота Олена Сергіївна

Група №6: Голова батьківського комітету – Бєліков Сергій Миколайович

Члени батьківського комітету:  Фільчук Оксана Миколаївна

                                                       Харченко Тетяна Миколаївна

                                                       Заневчик Тетяна Вікторівна

Група №7: Голова батьківського комітету – Чоботар Анжела Владиславівна

Члени батьківського комітету: Якубовська Наталія Володимирівна

                                                     Роспутна Олена Олександрівна

                                                     Дода Анастасія Федорівна

                                                     Корженевська Вероніка Миколаївна

Група №8: Голова батьківського комітету –Коштурська Анна Володимирівна

Члени батьківського комітету: Ковальчук Тетяна Валентинівна

                                                     Радецька Олеся Ігорівна

                                                     Попелівська Юлія Валеріївна

                                                     Тихонюк Лідія Петрівна

Група №9: Голова батьківського комітету – Квятик Олена Миколаївна

Члени батьківського комітету: Максакова Марина Георгіївна

                                                      Тененика Євген Володимирович

                                                      Горохівська Юлія Леонідівна

                                                      Григус Оксана Романівна

                                                      Скібінська Мар’яна Станіславівна

Група №10: Голова батьківського комітету – Козловська Олена Сергіївна

Члени батьківського комітету:  Ратушняк Володимир Олександрович

                                                      Мармітко Ірина Владиславівна

                                                      Куліш Тетяна Андріївна

                                                      Томчук Ірина Анатоліївна

Група №11: Голова батьківського комітету – Волинець Анна Василівна

Члени батьківського комітету:  Філіпенко Альона Григорівна

                                                      Кожуховська Марина Геннадіївна

                                                      Злотніцька Юлія Анатоліївна

Група №12: Голова батьківського комітету – Хоміцька Кароліна Михайлівна

Члени батьківського комітету:   Кирніцька Інна Віталіївна

                                                       Постнікова Олена Русланівна

                                                       Корнієнко Світлана Вікторівна