Вересниться Вересень айстрами, жоржинами, журавлиним клекотом, де-не-де ожиною. Заграє до школярів Листячком та росами, і вітає школярів із початком осені. Недін Лариса

Вдгуки

Залиште Ваш відгук


Роботою садочка задоволена, особлива подяка Наталі Юрівні і Юлії Вікторівні група "Русалонька" за любов, турботу і таке неймовірне ставлення до наших діток.
Величезна подяка вихователям групи № 10 "Перлинка"!Моя дитина з великим задоволенням відвідує дитячий садочок. Цікаві заняття, хороші друзі, теплі серця педагогів - усе це супроводжує мою дитину кожного дня! Спасибі, що Ви є!
Дорогі наші Вихователі! З наступаючим святом 8 Березня, Вам - прекрасним, незрівнянним, Наче сонечко весняне, Цей букет вітань, Що підібраний з любов'ю. Щастя! Радості! Здоров'я! Здійснення бажань! Хай не тільки в день жіночий, Наче зорі, сяють очі, Усмішка цвіте, Бо у Вас душа прекрасна, Серце Золоте! група № 3)))
З 01 по 29 липня моя донечка перебувала в гостях у садочку № 72 і за гостинність я хочу висловити щиру подяку вихователю групи № 5 Альоні Володимирівні та помічнику вихователя - Віті Віталіївні, вихователям групи № 1, які були на заміні - Лесі Яківні та Тетяні Йосипівні, за вашу турботу, уважне ставлення до дітей, за щасливі очі моєї донечки, яка з запалом розповідала, як весело та з користю вона провела час :-) Хоч я і повторююся, але окрема подяка керівництву, не лише за професійно підібраний колектив, а й за гарну атмосферу у садочку, в якому відчувається любов і турбота про малюків :-)
В садок № 72 ми ми потрапили, як в черговий .Дуже задоволена відношенням вихователів самим садком, графіком роботи, кількістю дітей в групі . Дякую усім вихователям які були в групі № 5 (Альоні Володимирівні особисто). Завідуючій дякуємо, що зуміла підібрати такий кваліфікований колектив.На даний момент розглядаємо варіант перевода нашої дитини до ДНЗ № 72.)
Висловлюю щиру подяку вихователям групи № 3 - Анжелі Степанівні і Наталі Миколаївні. за постійну щохвилинну турботу про наших дітей. Саме завдяки їхній роботі і роботі помічника вихователів, наші дітлахи з радістю біжать до садочка. Наснаги вам, терпіння і всього найкращого. Дякую!
Велика подяка від батьків вихователям групи "Метелик"! За те, що серце вони віддають дітям, за їхню турботу, ласку, за гарний настрій, який вони дарують щодня малятам!
В дошкільному навчальному закладі № 72 на даний момент ремонтні роботи не проводяться. Якщо у вас, Ольго, є інша інформація, зверніться до адміністрації закладу.
Коли припиняться збори коштів з батьків на все необхідне, особливо на ремонт, який наша група в цьому році вже робила? В такий важкий час для країни, коли люди помирають за мир, справедливість....ви невгамовно тягните гроші на ремонт. Припиніть цей безлад негайно, бо наступний лист буде адресований в прокуратуру м.Вінниці.
Группа "Капитошки" немного изменилась и уже год как, когда там будут фотографии нынешней группы?..))
Дуже вдячна всім хто працює в цьому садочку, за тепле відношення до діток та за гарну атмосферу вцілому, я ще сама навчалась в цьому садочку, тому і дитину свою віддала. Дуже гарний садок, дуже добрі, чуйні вихователі, завідуюча дуже добра, чуйна, мила. Ми навчались в групі "Бджілки" радість дитини від відвідування садочка не мала меж. Хто ще вирішує в який садок віддавати своє дитя, то пропоную цей садок, не пожалкуєте!!!
Вожу своего сынишку в этот садик уже 4 год, в группу "Русалонька". Очень довольна уходом и вниманием к моему ребенку! У нас замечательная воспитательница, очень добросовестная нянечка и не менее любимая нами музыкальный работник. Мой ребенок уходит из садика всегда в хорошем настроении и с удовольствием делится успехами дня. Огромное СПАСИБО нашей любимой Наталье Юрьевне за любовь, заботу и очень грамотный подход к работе!!!!!
Роботою садочка задоволена, зручний режим роботи закладу. Щирі, доброзичливі вихователі, які з любов'ю та турботою ставляться до дітей. Так тримати!
Цей садок справляє позитивне враження, викликає повагу праця завідувача закладу та педагогічного персоналу!
Чудовий садок!