Вересниться Вересень айстрами, жоржинами, журавлиним клекотом, де-не-де ожиною. Заграє до школярів Листячком та росами, і вітає школярів із початком осені. Недін Лариса

Матеріально - технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення

КЗ «ДНЗ №72 ВМР»

 

   Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 72 Вінницької міської ради» розміщений в будівлі 1978 року побудови, загальною площею 2000,4 м2 приміщень основної будівлі, будівлі складу 44 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 280 дітей.

   Заклад розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Ващука, 19. КЗ «ДНЗ №72 ВМР» знаходиться у комунальній власності. Стан будівлі – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Режим роботи закладу 12 – годинний (7.30-19.30). Середня наповнюваність груп по закладі складає 25 дітей.

   Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.12.2016 № 531 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних дошкільних навчальних закладів міста».

   Територія закладу становить 1,0204 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

   Для реалізації навчально-виховного процесу в дошкільному закладі наявні 12 груп: 9 груп загального розвитку та 3 групи компенсуючого типу, 7 кабінетів, 1 музична зала та харчоблок.

   Дошкільний навчальний заклад має кабінет завідувача, кабінет вихователя-методиста, кабінет заступника завідувача з господарства, кабінет музичного керівника, бухгалтерію,  медичний пункт, фізіотерапевтичний кабінет, соляну кімнату.

   Кожна групова кімната укомплектована спальнею, ігровою кімнатою, роздягальною, туалетною кімнатою, стільцями для кожного вихованця, шафами, столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця.     
    У закладі працює комп’ютерний клас.

   Члени адміністрації використовують 2 сучасних комп’ютера.

   У КЗ «ДНЗ №72 ВМР» працює 1 точка доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

   Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

 Усього ПК у закладі

2

2.

 Принтери

5

3.

 Принтер+сканер+ксерокс

1

4.

 Інтерактивна дошка

1

5.

 ПК, що підключені до мережі Інтернет

2

6.

 DVD - програвач

1

7.

 Проектор

1

   Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Воля-Кабель» зі швидкістю 102400/8192 Кбіт/с.

   Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

   Електронна адреса закладу: dnz72@galaxy.vn.ua

   Сайт закладу: https://dnz72.vn.ua

   Основними напрямками діяльності комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №72 Вінницької міської ради» в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення; підвищення компетентності вихователів в області сучасних інформаційних технологій.

   Кабінети дошкільного закладу забезпеченні всім необхідним.

         Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив вихователів.

   На першому поверсі закладу розміщено:

 • Стенд "Охорона праці";
 • Стенд "Безпека життєдіяльності";
 • Стенд "Пожежна безпека";
 • Стенд "Куточок споживача";
 • Стенд "Правовий куточок";
 • Стенд "Інформаційно – довідковий куточок з питань цивільного захисту";
 • Стенд "Куточок чергового";
 • Стенд "Музична веселка";
 • Стенд "Разом з батьками";
 • Стенд "Скарбниця здоров’я".

   На другому поверсі закладу розміщено:

 • Стенд "Атестація";
 • Стенд "Народознавчий музей"
 • Стенд "Ми - зразкові пішоходи";
 • Стенд "Батьківський вісник";
 • Стенд "Методична робота КЗ «ДНЗ №72 ВМР»";
 • Стенд "Рідна Земля – мов колиска золота".
 • Стенд "Здоров’я дитини – здоров’я нації";

  Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

  У закладі є 2 санвузли для працівників закладу загальною площею 2,7 м2.Якість ремонту вбиралень – достатня.

Групові кімнати забезпечені роздатковим та демонстраційним матеріалом, посібниками, атрибутами до ігор, дидактичними іграми, настільними. Забезпеченні меблями, куточками, які відповідають віковим особливостям дітей. Здійснено капітальний ремонт роздягальні груп №11, №12, №9. Капітальний ремонт туалетної кімнати групи №4. Здійснено капітальний ремонт комп’ютерного класу. Заміна покриття на сходових клітинах. Здійснено косметичний ремонт коридорів, кабінетів. Здійснена заміна пластикових  вікон груп №9, №5. Обладнання на пральні – достатньо, пральні машинки знаходяться в робочому стані. Харчоблок забезпечений належним обладнанням. Ігрові майданчики відремонтовані, пофарбовані. Спортивна площадка пофарбована, санітарний стан в належному стані. Висаджені квіти на клумбах та рослини на городах. Територія знаходиться в належному стані.

   Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Вінниці, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.