Прилетів з хмаринки сніг, на гілля змією ліг. Землю вкрив,миісто вмив, пізній цвіт занапастив. Білий, білий капелюх підморозив цвіт до вух. Білий сад, білий слід, павутинка поміж віт. У мереживі гілок щось жовтіє? Ой, листок! Гомонить і горить, ще на варті, ще не спить. Наталя Карпенко

Крок за кроком

Історія закладу


      Політ в життя... У вихователів дошкільного навчального закладу № 72 «Журавлик»  м.Вінниці - він випромінюється золотими ключами. Одні прилітають дзвінкоголосою малечею, інші, у віці 6-ти років, назавжди покидають гніздечко та вступають у шкільне життя.  

      1 жовтня  1979 року відкрився дошкільний навчальний заклад, який був  підпорядкований заводу « Маяк». На той час у садочку функціонувало 12 груп, які відвідували діти працівників заводу. Згодом приміщення дошкільного закладу орендувала приватна школа «Гармонія». В її користування  було передано 7 груп.

    В 1998 році завідуючою дошкільним навчальним закладом призначено молодого, енергійного педагога Волкову Наталію Іванівну, яка і сьогодні очолює колектив дитячого садка. Завдяки її наполегливості, енергійності, працелюбності, творчого підходу до вирішення будь-яких важливих питань садочок відновив функціонування 9 груп. Через деякий час почали працювати ще 3 групи, оздоровчого напрямку (санаторні) для дітей з вадами дихальних шляхів.

     Сьогодні це сучасний дошкільний заклад серед мальовничої природи Поділля у барвистому куточку Вінниці, де   працює висококваліфікований, згуртований, дружній колектив, що налічує 63 працівники, які забезпечують всі умови для гармонійного розвитку дитини у сучасному суспільстві.