В січні день навшпиньки став: я росту! Дивіться! В грудні довго спочивав, а тепер не спиться. Буду плечі розправлять кожної хвилини. Хочу теж великим стать, звати на гостини. Навесні величину з нічкою зрівняю. Верховодити почну, вволю погуляю. На гарячому коні мчатиму по світу і в яскравому вбранні стріну красне літо. Доросту аж до зірниць на Свята Зелені, повернуся з вечорниць з місяцем в кишені. Піду росами в гаї по гриби й суниці. Вижну в полі врожаї жита та пшениці. Як пожовкне перший лист, затягну попругу та зрівняю білий зріст з нічкою удруге. Літо бабине утне сонячну годину. Ніч кордони перетне, а я відпочину. Наталя Карпенко

"Хай малюк росте здоровий"

    10.04.2013 р. в рамках проекту "Разом з мамою" відбулась зустріч із Сергієм Макаровим (Муніципальний діагностичний центр м. Вінниці, лікар загальної практики). Розмова (по-інакшому цей захід назвати не можна) видалась відкритою, цікавою та пізнавальною.

 

    Розглядались наступні питання:

1. Антибіотики - коли вони дійсно потрібні?

2. Інгалятори як альтернатива використання сиропів при ОРВІ (важливо, діагноз має бути визначений лікарем).

3. Велика кількість ОРВІ в рік (10-15 разів) не є свідченням слабкого імунітету дитини, це нормальний процес розвитку дитину.

4. Як поводити себе із величезним списком ліків, виписаних дільничим педіатром?