В січні день навшпиньки став: я росту! Дивіться! В грудні довго спочивав, а тепер не спиться. Буду плечі розправлять кожної хвилини. Хочу теж великим стать, звати на гостини. Навесні величину з нічкою зрівняю. Верховодити почну, вволю погуляю. На гарячому коні мчатиму по світу і в яскравому вбранні стріну красне літо. Доросту аж до зірниць на Свята Зелені, повернуся з вечорниць з місяцем в кишені. Піду росами в гаї по гриби й суниці. Вижну в полі врожаї жита та пшениці. Як пожовкне перший лист, затягну попругу та зрівняю білий зріст з нічкою удруге. Літо бабине утне сонячну годину. Ніч кордони перетне, а я відпочину. Наталя Карпенко

Благодійна акція "Подаруймо дітям джерело знань!"

Адреса проведення акції: компенсуюча (санаторна) група для дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання № 10.

Організатори: батьківський комітет, вихователі Шликова Н.А., Шоломицька О.М.

Мета акції: формування у дошкільників любові до книг, прагнення до пізнання, виховання естетичних смаків, бажання робити добро, поповнення групового бібліотечного осередка.

Акція добровільна!!!!

Учасники: батьки вихованців групи.

Термін проведення: 15 - 18 квітеня 2016 р.

Умови проведення:

1. Звернутись до вихователя з проханням обрати тематику енциклопедії.(Чому саме енциклопедії? 1. Енциклопедії охоплюють широкий спектр знань. 2. Будуть використовуватись дітьми до закінчення ними старшої групи.)
  2. Протягом чотирьох днів (п’ятниця – понеділок) придбати енциклопедію, запропонованої тематики.
  3. Разом з дитиною надати книзі подарунковий вигляд (обгорнути в подарунковий папір, перев’язати стрічечкою чи под.) (виховання естетичних смаків), пояснити дитині навіщо ви це робите (поповнення групової бібліотеки для отримання дітьми знань).
  4. Принести даний «подарунок» в групу, розмістити в виставковому куточку.

Результативність поведення акції

Після оформлення виставки вихователь Шликова Наталія Анатоліївна провела з дітьми заняття «Книга – джерело знань», на якому ознайомила дошкільників з поняттями «бібліотека», «енциклопедія», розширила уявлення дітей про книжкову тематику та жанрові особливості, сприяла формуванню у дітей естетичних смаків, бажання робити добрі і корисні справи для оточуючих.

ДЯКУЄМО БАТЬКАМ ЗА ДОБРУ СПРАВУ!