Вересниться Вересень айстрами, жоржинами, журавлиним клекотом, де-не-де ожиною. Заграє до школярів Листячком та росами, і вітає школярів із початком осені. Недін Лариса

Благодійна акція "Подаруймо дітям джерело знань!"

Адреса проведення акції: компенсуюча (санаторна) група для дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання № 10.

Організатори: батьківський комітет, вихователі Шликова Н.А., Шоломицька О.М.

Мета акції: формування у дошкільників любові до книг, прагнення до пізнання, виховання естетичних смаків, бажання робити добро, поповнення групового бібліотечного осередка.

Акція добровільна!!!!

Учасники: батьки вихованців групи.

Термін проведення: 15 - 18 квітеня 2016 р.

Умови проведення:

  1. Звернутись до вихователя з проханням обрати тематику енциклопедії.(Чому саме енциклопедії? 1. Енциклопедії охоплюють широкий спектр знань. 2. Будуть використовуватись дітьми до закінчення ними старшої групи.)
  2. Протягом чотирьох днів (п’ятниця – понеділок) придбати енциклопедію, запропонованої тематики.
  3. Разом з дитиною надати книзі подарунковий вигляд (обгорнути в подарунковий папір, перев’язати стрічечкою чи под.) (виховання естетичних смаків), пояснити дитині навіщо ви це робите (поповнення групової бібліотеки для отримання дітьми знань).
  4. Принести даний «подарунок» в групу, розмістити в виставковому куточку.

 

Результативність поведення акції


   

   

Після оформлення виставки вихователь Шликова Наталія Анатоліївна провела з дітьми заняття «Книга – джерело знань», на якому ознайомила дошкільників з поняттями «бібліотека», «енциклопедія», розширила уявлення дітей про книжкову тематику та жанрові особливості, сприяла формуванню у дітей естетичних смаків, бажання робити добрі і корисні справи для оточуючих.


ДЯКУЄМО БАТЬКАМ ЗА ДОБРУ СПРАВУ!